Iedere Nederlandse salon mag deelnemen aan deze actie.
Ben je saloneigenaar meld je hieronder aan zodat wij contact met je kunnen opnemen. 

Aangemelde salons Plaats Website Opgehaald
1 Milano Pro Boxmeer www.milanopro.nl € 200,00
2 Look the hairstylers Rijnsburg
3 Gre Rijskamp Zuidbroek www.kapsalongrerijskamp € 492,50
4 Haarstudio Klarianke Nieuw Weerdinge www.haarstudioklarianke.nl
5 Kreas by Nelly Workum
6 Kapper Koen Centrum Alkmaar www.kapperkoen.nl € 12,50
7 Kapper Koen Daalmeer Alkmaar www.kapperkoen.nl
8 Natuurlijk bij Yvon Alphen aan de Rijn www.natuurlijkbijyvon.nl
9 Chariz barbershop Den Bosch
10 House of handsome Woudenberg www.houseofhandsome.nl € 80,00
11 Hair and there Nuenen www.hairandthere.nl
12 By Sheela haircreations Loosdrecht www.by-sheela-hair-creations.business.nl
13 Kapsalon Bellefleur Elsloo www.kapsalonbellefleur.nl € 25,00
14 Haar en nagelstylist Karianne Bergambacht
15 Hair Creations by Gabriëlle Maarssen € 27,50
16 Beautysalon Elegante Cadier en Keer
17 Suzy on the road Hilversum € 15,00
18 Nicole's Kapsalon Anna Paulowna € 82,50
19 Mooi bij Mieke Mill www.mooibijmieke.nl € 12,50
20 Kapsalon Hilona Zuidwolde
21 Hairstylist Susan Woudenberg
22 Outlook Coevorden
23 Bellini hair & boutique Zuidwolde
24 Kapsalon XL Sint-Michielsgestel www.kapsalon-xl.nl € 27,50
25 Haarstudio Innova Elsloo € 27,50
26 Kapsalon Mijn stijl Hoensbroek
27 HairQueen Zwolle www.hairqueen.nl
28 Dayspa hair salon en spa Amsterdam www.dayspa.nl € 65,00
29 Kapsalon Kim Elsloo
30 Soraya's hair and more Alphen aan de Rijn www.sorayashairandmore.nl
31 Salon sonador Almere www.sonader.nl
32 Kapsalon Bruheze Helmond www.kapsalonbruheze.nl € 12,50
33 Hofstad Haarmode Vleuten www.hofstadhaarmode.nl € 107,50
34 Kapsalon Black&Blond Gorinchem
35 Bini's hair Zwolle
36 Kapsalon SieJoe Spijkenisse € 70,00
37 Hemels Hair & Beauty Beverwijk www.hemelshairandbeauty.nl
38 Teamkappers Hardewijk www.teamkappers.nl
39 Jabeau Hairstyling Kerkrade
40 Kapsalon Rob de Kapper Oirsbeek € 87,50
41 Kapsalon Just B Julianadorp € 15,00
42 De haarsalon nijmegen Nijmegen
43 Broerskappers Schiedam www.broerskappers.nl
44 Bien hair&nails Almere-Stad
45 Knipz Werkendam www.knipz.nl
46 Twosisters GF Amsterdam www.twosistersgf.nl
47 Coiffure 1868 'S-Hertogenbosch www.coiffure1868.nl
48 Moments of Hair Care Gouda
49 Edward for Hair Wassenaar www.edwardforhair.nl
50 Kapsalon Kitty Blom Capelle aan de IJsel
51 Kapsones Hoensbroek € 15,00
52 Rubia Akse Haarmode Bergambacht
53 Haarsalon! Huizen www.haarsalon.com
54 San4You Rotterdam Www.san4youbeverwaard.nl
55 Hairextensions kampen Kampen www.hairextensionskampen.nl
56 YOUR HAIR & NAILS Valburg www.YOUR-HAIR-NAILS.nl € 27,50
57 Nancy uw kapster aan huis Akkersloot
58 Hairspecials Leek Leek
59 Body & HairShop Woudenberg
60 Bella Ricci Hair, Skin & More Krimpen a/d IJssel www.bellaricci.nl € 115,00
61 Jennifer Bronckers Eijsden
62 Hairstyling M voor Haar en Hem Baarn
63 Kapsalon Inge Geffen
64 Kapsalon Jolanda wils Willemstad (Curacao)
65 Kapsalon J'Cheveux Eijsden
66 Behind The Mirror Almere www.behindthemirror.nl €57,50
67 Hairstyling Monique Geffen
68 haarstudio blitz Sint-Michielsgestel www.haarstudioblitz.nl € 25,00
69 Barberesta Terneuzen € 25,00
70 Harald hairfashion Veldhoven www.haraldhairfashion.nl
71 Den Engelsman Hairdesign Helmond € 12,50
72 Haarstijl saskia Uden
73 Le Salon Oudewater Oudewater www.lesalonoudewater.nl € 52,50
74 Eline Hairstyling oude-tonge www.eline-hairstyling.nl € 37,50
75 Hairstudio Double Goes www.hairstudiodouble.nl
76 Bar's Barbershop Beverwijk www.barsbarbershop.nl € 27,50
77 Katja's Hoofdzaak Leerdam www.katjashoofdzaak.nl € 37,50
78 Fabulous House of Beauty Nieuwegein www.fabulous-hob.nl € 15,00
79 Hair & Beauty by Gea Houten
80 JD Coiffures Egmond aan den Hoef www.jdcoiffures.nl
81 Yente's hair and beauty Soesterberg www.yehb.nl
82 Kapper Halil Tilburg www.kapperhalil.nl
83 Capelli Almere www.kapsalon-capelli.nl
84 De Haarsalon by Danielle Eindhoven www.dehaarsalonvaartbroek.nl
85 Hairpoint Winsum www.hairpointkappers.eu € 12,50
86 Hairpoint Groningen Siersteenlaan www.hairpointkappers.eu
87 Hairpoint Groningen Berkenlaan www.hairpointkappers.eu
88 Hairpoint Groningen Van Lenneplaan www.hairpointkappers.eu
89 Hairpoint Zuidhorn www.hairpointkappers.eu
90 Hairpoint Hoogkerk www.hairpointkappers.eu
91 de Kapperij Renkum www.kapsalondekapperij.nl € 15,00
92 Salon Living Hair Ulestraten www.livinghair.nl € 12,50
93 Kapsalon Haarzaken Sint-Maartensdijk www.haarzaken.mijnkapper.nl € 157,50
94 Salon X Almere € 12,50
95 Martinhair Statenkwartier Frederik Hendriklaan Den Haag www.martinhair.nl/filiaal-statenkwartier € 260,00
96 Haarstudio Gerald Winterswijk www.haarstudiogerald.nl
97 Kappershuis de Vries Winterswijk www.kapsalondevries.nl € 27,50
98 Haarstudio Herma Arnhem www.hairstudioherma.nl € 27,50
99 Beauty by Claudy Lichtenvoorde www.beautybyclaudy.nl € 87,50
100 Hair & Beauty Terschelling Terschelling www.hair-beauty-terschelling.nl
101 Jaimie's Hair & Beautycare Malden www.jaimieshairbeautycare.nl
102 Salon Chantal Beek € 30,00
103 Aniekshairdrive Mijheerenland www.aniekshairdrive.nl € 25,00
104 Salon Haar :ID Escharen
105 Team kapsalon Centrum Ede € 15,00
106 Hairstylist Buschra Nijmegen € 12,50
107 Hairservice Odette Mechelen Mechelen € 25,00
108 Severine's Vision IJsselstein www.everinesvison.nl € 12,50
109 Salon Hairs Escharen www.salonhairs.nl € 15,00
110 Kapsalon Jill's Hoofdzaak Alkmaar
111 Miranda Driebergen-Rijsenburg www.mirandahaarmode.nl
112 Kapsalon Haarfijn Zoelen
113 Kapsalon Liebrechts Vlaardingen www.kapsalonliebrechts.nl €25,00
114 Hem en Haarsalon Stationsweg Drachten www.hemenhaarsalon.nl € 107,50
115 De Kapster Giessen www.dekapster.nl
116 Haircreation by Manon Zeewolde
117 Hairmatterz Heerlen www.hairmatterz.nl
118 Kapsalon Susan Landhorst € 12,50
119 Flair Haarmode Eerbeek € 12,50
120 Herenkapsalon Bennie Koopmans Apeldoorn € 45,00
121 Klaziene Tuitjenhorn € 37,50
122 Hair Visi Mariahout
123 Martinhair Fahrenhaitstaat Den Haag www.martinhair.nl
124 Martinhair Rijnstraat Den Haag www.martinhair.nl/filiaal-centrum/ € 37,50
125 Trend vision Maastricht
126 Martinhair weissenbruchstraat Den Haag www.martinhair.nl € 12,50
127 Perfect Hair Epe
128 Capelli Almere www.kapsalon-capelli.com
129 Chicco Hair&Beauty Bemmel Www.chiccohairenbeauty.nl
130 Mariska's Hairshop Wieringerwerf
131 Kapsalon My Way Julianadorp Www.kapsalonmyway.nl
132 Beautyqueens Kapsalon Koep Helmond € 172,50
133 Hairforce 1 Gennep www.hairforce-1.nl € 12,50
134 Ched kappers Rotterdam € 40,00
135 Kappershoek Rhenen € 12,50
136 Kappershuys Ede € 12,50
137 Haarsalon Anne-Marie Didam € 25,00
138 By Kim Lunteren www.bykimlunteren.nl € 57,50
139 Haarpunt Steenbergen (nb) www.haarpuntkapper.nl € 330,00
140 Style 4 you Terschelling € 45,00
141 Mohair by Angélique Den Bosch www.mohairbyangeliqu.nl € 27,50
142 Hair&Beauty by Gea Houten
143 By Marieke Achterveld www.by-marieke.nl € 37,50
144 Style4You West-Terschelling € 15,00
145 Kapsalon Jennifhair Krimpen a/d IJsel www.jennifhair.nl
146 Bon Soigne Zeist € 115,00
147 Kapsalon La Vie Leeuwarden Www.kapsalon-lavie.nl € 70,00
148 Kapperstotaal Helmond Www.kapperstotaal.nl
Door de salons opgehaald Totaal € 3965,00

Typefouten voorbehouden en aan deze stand kunnen geen rechten worden ontleend. 

#mijnkapperisdicht is een initiatief van Kolor BV KvK: 75127288
Contact@mijnkapperisdicht.nl - 0485 - 20 20 30